Strap Romeo Handmade in Italy 20mm Brown Leather Silver Buckle 112AI17-20X16
  • Terjual8
free-shipping
free-insurance
Rp630.000
  • Dapatkan JT Point
    3.150
    3X Point
Spesifikasi
  • Ringkasan
    • Brand
    • Weight (after packing)
      1 Gram
    • Model No.
      112AI17-20X16
    • Lug Width
      20 mm
    • Product Color
      Coklat
    • Strap Material
      Leather / Kulit
    • Buckle
      Buckle
    • Warna Buckle
      Silver
    • Strap Length
      75mm / 115mm
    • Brand Buckle
      INOX
    • What's Inside Box
      1x Strap Romeo Handmade in Italy 20mm Brown Leather Silver Buckle 112AI17-20X16